Насловна Вести Фестивал науке „Чаролијом кроз науку до знања“

Позивамо вас да посетите  манифестацију Фестивал науке  под називом „Чаролијом кроз науку до знања“  коју  организује Основна школа „Доситеј Обрадовић“ из Пожаревца.
Циљ манифестације је да се на један занимљив и сликовит начин представе поједине научне дисциплине (физика, хемија, биологија, математика и др.) ширем кругу људи и да се код млађих генерација пробуде интересовања за различите научне области.
Манифестација ће се одржати у просторијма ОШ „Доситеј Обрадовић“ у Пожаревцу 29.04.2010. године од 10:00 до13:00 и од 15:00  до 17:00 часова.

РЕЧ НАРОДА- Чаролијом кроз науку до знања.
Преузмите плакат манифестације на свој рачунар.
Програм фестивала и распоред предавања.

Учесници манифестације су Физички факултети из Београда, Гимназија „Светозар Марковић“ из Ниша, Гимназија из Крушевца, Гимназија из Краљева, Пожаревачка Гимназија, ОШ „Дринка Павловић“ из Београда, ОШ „Радоје Домановић“ из Крагујевца и ОШ „Доситеј Обрадовић“ из Пожаревца.
Списак тема, имена реализатора и предавача биће објављен у програму манифестације.
Спонзори фестивала:  „Дунав“ осигурање, ПТТ Србија и ПТП „Филип“ Пожаревац