Насловна Вести ДОСИТЕЈЕВИ ДАНИ У НАШОЈ ШКОЛИ

Поводом 277 рођендана школе "Доситеј Обрадовић", одржани су Доситејеви дани од понедељка 15. до петка 19.11. 2010. У понедељак је одржана ликовна радионица за ученике од првог до осмог разреда. Тога дана је за ученике млађег разреда одржана и литерарна радионица.
У уторак је за ученике старијих разреда одржана литерарна радионица.
За ученике првог разреда су у среду организоване Игрице без граница, у којима су учествовали сви ученици. У игрицама су показали брзину, спретност, сналажљивост и знање.
У петак је за ученике нижих разреда одржан песнички сусрет са песникињом Мирјаном Петров из Кикинде. Песникиња је читала своје песме и представила издате књиге песама и бојанице, за најмлађе. Заједно са директором школе је уручила награде и похвалнице ученицима школе који су награђени и похваљени за своје радове настале у ликовним и литерарним радионицама.

Свечана академија ће бити одржана у суботу 20. новембра 2010. године у 12 часова у фискултурној сали школе.

ДОБРО ДОШЛИ!