Skip to content

Osnovna škola Dositej Obradović

Насловна Вести ДАН ШКОЛЕ - 279 ГОДИНА ПОСТОЈАЊА ШКОЛЕ "ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ"

Наша школа обележила 279 година постојања.

НЕКИ ВИДЕ СТВАРИ КАО ШТО ЈЕСУ
И ПИТАЈУ СЕ: "ЗАШТО"
МИ СНИВАМО О СТВАРИМА,
КОЈЕ НИКАДА НИСУ ПОСТОЈАЛЕ
И КАЖЕМО: "ЗАШТО ДА НЕ!"

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СЕ ПОХВАЉУЈУ
ЗА ДАН ШКОЛЕ 2012/ 2013. ГОДИНЕ


МУЗИЧКА КУЛТУРА


1. ВЕЛИКИ ХОР- II на Републичком такмичењу

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ- ЕКИПЕ

1.    СТОНИ ТЕНИС- дечаци- I место на Окружном такмичењу
2.    ФУДБАЛ- девојчице- I место на Окружном такмичењу

3.   МАЛЕ ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ (I разред)- I место на Окружном такмичењу

БИОЛОГИЈА

1. ЦРВЕНИ КРСТ- група ученика VII разреда- III место на Међурегионалном такмичењу


ЛИКОВНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

1.  ЈЕЦИЋ МИНА- I1
2. ТАРА ЈОВАНОВИЋ- II2
3. АНЂЕЛИЈА ЈОВАНОВИЋ- II3
4. МАГДАЛЕНА СТЕВИЋ- III1
5. СОФИЈА ШЕОВИЋ- IV1
6. МИЛИЦА ФИЛИПОВИЋ- IV3
7. ЈЕЛЕНА МИЛИСАВЉЕВИЋ-  VI2
8. ТАМАРА ИВАНОВИЋ- VII4
9. АЛЕКСАНДАР СТЕВИЋ- V6
10. МИЛЕНА ШАИН- VII5


ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ
МЛАЂИ УЗРАСТ


1.    ОБРЕН ГОЈКОВИЋ (V разред)- 1. место
2.    СОФИЈА СТАНКОВИЋ (IV разред)- 2. место
3.    КАТАРИНА СТАНАРЕВИЋ (III разред)- 3. место

СТАРИЈИ УЗРАСТ
1.    АЛЕКСАНДРА МИЛЕНКОВИЋ (VII разред)- 1. место
2.   ЕМИЛИЈА ЈЕВРЕМОВИЋ (VI разред)- 2. место
3.   ТЕОДОРА ЖИВАНОВИЋ (VI разред)- 3. место



СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СЕ НАГРАЂУЈУ

РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА



1.    ИЛИЈА АНЂЕЛКОВИЋ (IV разред)- III место на Републичком такмичењу из математике- „Кенгур без граница“
2.    АНЂЕЛА ТОШИЋ- (V разред)- III место на Републичком такмичењу из математике- „Кенгур без граница“
3.    УГЉЕША ЗЕКИЋ (V разред)- II место на Републичком такмичењу из енглеског језика
4.    МИНА МИЛИЋ (VII разред)- II место на Републичком такмичењу из хемије
5.  ЈЕЛЕНА МИЛИСАВЉЕВИЋ (V разред)- II место на Републичком такмичењу „Шесте дописне математичке олимпијаде Републике Србије“  - Архимедес


ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА


1.   ЈАНА ЈОКСИМОВИЋ (VI разред)- I место на Окружном такмичењу из српског језика
2.   ЈОВИЋ МИЉАНА (VI разред)- I место на Окружном такмичењу из енглеског језика
3. ДАВИДОВИЋ ПЕТАР (VII разред)- I место на Окружном такмичењу у стоном тенису
4. ЛУКА БАЊАЦ (VII разред)- I место на Окружном такмичењу у стоном тенису
5. МАРИЈА ЖИВОТИЋ (II разред)- II место на Окружном такм. у рецитовању
6. ИЛИЈА АНЂЕЛКОВИЋ (IV разред)- II место на Окружном такмичењу из математике
7. ЈЕЛЕНА МИЛИСАВЉЕВИЋ (V разред)- II место на Окружном такмичењу из математике и III место на Окружном такмичењу из енглеског и српског језика
8. АЛЕКСА СТЕВИЋ (VI разред)- II место на Окружном такмичењу из информатике и рачунарства
9. ЈОВАН ПИРГИЋ (VI разред)- II место на Окружном такмичењу из математике и III место на Окружном такмичењу из енглеског језика
10. УРОШ НЕДОВИЋ (VI разред)- II место на Окружном такмичењу из енглеског језика
11. ЈЕЛЕНА МИЛЕНКОВИЋ (VII разред)- II место на Окружном такмичењу из српског језика
12. ПЕТАР СТОЈКОВИЋ (VII разред)- II место на Окружном такмичењу из биологије и III место на Окружном такмичењу из хемије
13. ОБРЕН ГОЈКОВИЋ (IV разред)- III место на Окружном такмичењу у рецитовању
14. АНЂЕЛА ТОШИЋ (V разред)- I место на Окружном такмичењу- „Шта знаш о саобраћају“
15. НИКОЛА ДЕСПОТОВИЋ  (VI разред)- III место на Окружном такмичењу из енглеског језика
16. ТЕОДОР ПЕТРОВИЋ (VI разред)- III место на Окружном такмичењу из информатике и рачунарства
17. НИКОЛА ЂОРЂЕВИЋ (VII разред)- III место на Окружном такмичењу из хемије


РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ТАЛЕНТЕ


1.    ПЕТАР СТОЈКОВИЋ (VII разред)- III место на Регионалном такмичењу из биологије


ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА


1.    ИВАН САВИЋ (V разред)- I место на Општинском такмичењу из математике
2.    ЈЕЛЕНА МИЛИСАВЉЕВИЋ (V разред)- II место на Општинском такмичењу из биологије
3.  УРОШ ГОЈКОВИЋ (VII разред)- I место на Општинском такмичењу
из биологије
4.   МИЛЕНА СТЕВИЋ (VII разред)- I место на Општинском такмичењу
у атлетици (100м)
5. МАРИНА СТОШИЋ (VII разред)- I место на Општинском такмичењу у    рецитовању
6.  КАТАРИНА РАДОСАВЉЕВИЋ (V разред)- II место на Општинском такм. из биологије
7.  НИКОЛА ДЕСПОТОВИЋ (VI разред)- II место на Општинском такм. из српског језика
8.  СОФИЈА БОЈИЋ (VI разред)- II место на Општинском такмичењу из физике
9. ЛУКА СТЕВИЋ (VII разред)- II место на Општинском такмичењу из историје
10. МИЛИЦА ТУБИЋ (VII разред) - II место на Општинском такмичењу из српског језика и биологије
11. МИНА МИЛИЋ (VII разред)- II место на Општинском такм. из  биологије
12. АЛЕКСА ПРЕДИЋ (III разред) - III место на Општинском такмичењу из математике
13.   ОБРЕН ГОЈКОВИЋ (IV разред)- III место на Општинском такмичењу у рецитовању
14. МИЉАНА ТОШИЋ (V разред)- III место на Општинском такмичењу  из српског језика и „Шта знаш о саобраћају“
15. МИЛИЋ ИЛИЈА (V разред)- III место на Општинском такмичењу  „Шта знаш о саобраћају“
16. СТЕФАН МИЦИЋ (V разред)- III место на Општинском такмичењу  из биологије
17. МИЉАНА ЈОВИЋ (VI разред)- III место на Општинском такмичењу  из биологије
18. ЕМИЛИЈА ВАСИЋ (VI разред)- III место на Општинском такмичењу  из биологије
19. ЈАНА ЈОКСИМОВИЋ (VI разред)- III место на Општинском такмичењу  из биологије
20. СТЕФАН СТОЈИЋ (VII разред)- III место на Општинском такмичењу  из српског језика
21. НИКОЛА ЂОРЂЕВИЋ (VII разред)- III место на Општинском такмичењу из информатике и рачунарства
22. ДАНИЛО СТАНИМИРОВИЋ (VII разред)- III место на Општинском такмичењу из биологије
23. МИЛИЦА МИЛОЈКОВИЋ (VII разред)- III место на Општинском такмичењу из хемије
24. ИГОР СЛОВЕНАЦ (VII разред)- III место на Општинском такмичењу из хемије
25. ТАМАРА МИЛАДИНОВИЋ (VII разред)- III место на Општинском такмичењу „Шта знаш о саобраћају“
26. АДАМ ПАВЛОВИЋ МАЈЕЕД (VI разред) - III место на Општинском такмичењу  из енглеског језика

ОСТАЛА ТАКМИЧЕЊА

ДЕЛФ

1.    РАДОСАВЉЕВИЋ АНЂЕЛА (VII разред)
2.    МИЛИЋ МИНА (VII разред)
3.    МАРКО СТОЈАНОВИЋ (VII разред)
4.    МИХАЈЛО МИЛОВАНОВИЋ (VII разред)

НАСТАВНИЦИ КОЈИ СЕ ПОХВАЉУЈУ ЗБОГ УЧЕШЋА НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ

1.    АЛЕКСАНДАР РАДОВАНОВИЋ
2.    МИРЈАНА ЖИВОЈИНОВИЋ
3.    ГОРИЦА КОСТИЋ
4.    ЗОРИЦА МИЛАДИНОВИЋ
5.    ВОЈИН МИЛАНКОВИЋ
6.    ВЛАДАН ГОЈКОВИЋ
7.    СНЕЖА МИЛИСАВЉЕВИЋ
8.    АНЂЕЛКА ЈОВАНОВИЋ
9.    СЛОБОДАН ТИРНАНИЋ
10.    ЗОРАН ИГИЋ
11.    ИВАНА СТОЈАНОВИЋ
12.    БРАНКА МРДАЉ
13.    МАРИЈА ИВКОВИЋ
14.    ЈЕЛЕНА ПАУНОВИЋ
15.    СЛАЂАНА ИЛИЋ

 

 

Ученици осмог разреда су добили награде у јуну месецу.