Насловна Вести Анђела Тошић на припремама за Европско такмичење у познавању саобраћаја

Анђела Тошић,  ученица седмог разреда  освојила је прво место на републичком такмичењу из техничког и информатичког образовања под називом "Шта знаш о саобраћају.
Она је  заједно са својим наставником Бојаном Видојевићем , спрема за 28. европско такмичење у саобраћају које ће се одржати у Црној Гори у Бару  од 20. до 23. септембра ове године.

Малу репрезентацију Србије чине најбоље пласирани на 44. Државном такмичењу „Шта знаш о саобраћају“ - Анђела Тошић - Браничевски округ, ОШ "Доситеј Обрадовић", Пожаревац, Јелена Божовић - Екипа Београд 1, ОШ "Драгојло Дудић", Данило Петковић - Шумадијски округ, ОШ "Драгиша Михаиловић", Крагујевац и Немања Шљивић - Западнобачки округ, ОШ "Петефи бригада", Кула.

Најбољи основци Србије тренираће на Авали  до краја августа под надзором главног тренера Љубише Видојевића и ментора Јасмине Видојевић из Пожаревца који ће нашим ђацима преносити своја знања и практичне савете, а уз значајну подршку предметних наставника Бојана Видојевића (Пожаревац), Дејана Миладиновића (Београд) и Лидије Бачић (Кула).

Више о томе прочитајте овде.
Браво, Анђела!