Skip to content

Osnovna škola Dositej Obradović

Насловна Вести НАГРАДНА ЕКСКУРЗИЈА ЗА УЧЕНИКЕ И НАСТАВНИКЕ

Наградна екскурзија за носиоце Вукових диплома, учеснике републичких такмичења, ученике који су освојили 1. место на окружним такмичењима и наставнике који су их спремали биће реализована 19. 6. 2014. године. Полазак је испред цркве у 8 часова. Понесите сендвиче, воду и кишобране.

СРЕЋАН ПУТ!

СПИСАК УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА ЗА НАГРАДНУ ЕКСКУРЗИЈУ 19. 6. 2014. године
НА РЕЛАЦИЈИ
ПОЖАРЕВАЦ - АВАЛА- БЕОГРАД - ПОЖАРЕВАЦ
ШКОЛСКЕ 2013/2014.Г.



1. Васић Емилија 8/1
2. Јовић Миљана 8/1
3. Павловић Анастасија 8/1
4. Стевић Алекса 8/1
5. Тошић Видоје 8/1
6. Ана Јовановић 8/1
7. Дајана Миливојевић 8/1
8. Живковић Дуња 8/1
9. Гроздановић Анђела 8/2
10. Деспотовић Никола 8/2
11. Јововић Милутин 8/2
12. Јоксимовић Јана 8/2
13. Јотић Катарина 8/2
14. Коруновић Ана 8/2
15. Ранисављевић Борис 8/2
16. Ћирковић Александра 8/2
17. Бојић Давид 8/3
18. Павловић Мајеед Адам 8/3
19. Пиргић Јован 8/3
20. Попов Александра 8/3
21. Вукановић Анђела 8/4
22. Павловић Јован 8/4
23. Ћирковић Анђела 8/4
24. Стојићевић Милица 5/2
25. Васић Ана 5/1
26. Андрејевић Милица 5/1
27. Беланов Јован 5/3
28. Јоксимовић Јована 5/1
29. Шукљевић Софија 6/2
30. Јовановић Јелена 6/1
31. Ракић Мина 6/1
32. Милошевић Михаило 5/1
33. Јовановић Јована 6/4
34. Радуловић Милица 6/4
35. Дом Марија 6/4
36. Филиповић Тамара 6/4
37. Михаљевић Сања 7/2
38. Петровић Миња 7/2
39. Јовановић Евгенија 7/1
40. Ранђеловић Марија 7/4
41. Стевић Софија 5/2
42. Дијана Станковић 5/2
43. Глигоријевић Тамара 5/3
44. Стефановић Ксенија 5/2
45. Милорадовић Ивана 5/2
46. Милошевић Наталија 6/1
47. Стојиљковић Анђела 6/2
48. Стевић Јована 6/2
49. Мићић Катарина 6/4
50. Милутиновић Емилија 6/4
51. Брус Лара 6/4
52. Михаљевић Тања 7/2
53. Тошић Миљана 7/3
54. Радосављевић Катарина 7/4
55. Манасијевић Мина 5/1
56. Станковић Софија 5/2
57. Јанковић Ана 7/2
58. Милисављевић Јелена 7/2
59. Маринковић Јована 7/2
60. Жуковски Тамара 7/2
61. Алексић Марта 6/3
62. Катарина Илић 7/4
63. Аничић Николина 7/2
64. Илић Милена 7/3
65. Иваз Сава 7/1
66. Шега Јелена 7/2
67. Живановић Даница 5/3
68. Гламочанин Богдан 3/2
69. Константиновић Тамара 3/2
70. Стојковић Ангелина 3/4
71. Поповић Вера 3/3
72. Радисављевић Јована 3/2
73. Димитријевић Ива 3/3
74. Николић Теодора 3/2
75. Рајковић Милица 3/1
76. Јовановић Анђелија 3/3
77. Спасовић Јана 3/3
78. Јанковић Александра 3/3
79. Аранђеловић Ивана 3/ 3
80. Милица Јовић 3/3
81. Динић Тадија 1/3
82. Манасијевић Ива 1/3
83. Николић Огњен 1/3
84. Матић Сава 1/3
85. Кезић Вељко 1/3
86. Стевановић Виктор 1/1
87. Шуша Јован ½
88. Благојевић Миа 1/3
89. Јанковић Јана 1/3
90. Стевић Мина 1/3
91. Танић Ана 1/1
92. Грујић Дања 1/3
93. Ђорђевић Михајло 7/1
94. Марковић Петар 3/1
95. Јоксимовић Огњен 2/2
96. Матић Матија 4/3
97. Броћета Ратко 4/3
98. Петровић Марија 4/3
99. Марко Вучић 7/ 4
100. Илија Анђелковић 6/ 1
101. Станаревић Катарина 4/3
102. Коста Грујић 7 разред
103. Маша Милић 7 /2
104. Милица Тадић 5/ 1

Списак наставника:
1. Тирнанић Слободан
2. Костић Горица
3. Винуловић Јасмина
4. Пејић Весна
5. Николовска Весна
6. Маринковић Тања
7. Видојевић Бојан
8. Ковачевић Даница
9. Миладиновић Зорица
10. Редић Жаклина
11. Јосифљевић Ирена
12. Гојковић Владан
13. Алексић Тихомир
14. Јоксимовић Ивана
15. Нада Аврамовић
16. Снежа Милисављевић
17. Мирјана Живојиновић
18. Марија Јовановић
19. Јелена Димитријевић