Насловна ЈАВНЕ НАБАВКЕ

ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ

• КОНКУРСНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ  за јавну набавку –организовање екскурзије за ученике другог,трећег, четвртог,петог, шестог, седмог и осмог разреда у шк. 2017/2018. год. можете преузети овде.
    ПОЗИВ за јавну набавку можете преузети овде.
    Одлуку можете преузети овде.

• ПОЗИВ за јавну набавку можете преузети овде.

КОНКУРСНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ  за јавну набавку добра Електрична  енергија 2017. можете преузети овде.
Oдлуку можете преузети овде.

• ПОЗИВ за јавну набавку можете преузети овде.

КОНКУРСНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ  за јавну набавку –организовање екскурзије за ученике другог,трећег, четвртог,петог, шестог, седмог и осмог разреда у шк. 2016/2017. год. можете преузети овде.

Одоговорe на питања заинтересованих понуђача можете преузети овде.

Одлуку о додели уговора у поступку јавне набавке мале  вредности услуга ред.бр.3/2016. можете преузети овде.

• ПОЗИВ за јавну набавку можете преузети овде.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА за јавну набавку радова -Реконструкција разводних ормана у поступку јавне набавке мале вредности  можете преузети овде.

Одоговорe на питања заинтересованих понуђача можете преузети овде
    Одоговорe на питања заинтересованих понуђача можете преузети овде.
    Одлуку о додели уговора се може преузети овде.

Обавештење о закљученом уговору можете преузети овде.
  • ПОЗИВ за јавну набавку можете преузети овде.

КОНКУРСНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ  за јавну набавку –организовање екскурзије за ученике другог,трећег, четвртог,петог, шестог, седмог и осмог разреда у шк. 2015/2016. год. можете преузети овде.
Одоговорe на питања заинтересованих понуђача можете преузети за  Балканик овде и за  Зоратурс  овде.
Одлуку о избору понуђача можете преузети овде.

• ПОЗИВ за јавну набавку можете преузети овде.

КОНКУРСНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ  за јавну набавку добра Електрична  енергија можете преузети овде.
ОДЛУКУ   О    ДОДЕЛИ   УГОВОРА У   ПОСТУПКУ   ЈАВНЕ   НАБАВКЕ   МАЛЕ   ВРЕДНОСТИ  ДОБРА  РЕДНИ БРОЈ 1/2016 можете преузети овде.