Skip to content

Osnovna škola Dositej Obradović

Насловна Вести НАШИ НАЈБОЉИ ОСМАЦИ

ОШ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“ ПОЖАРЕВАЦ
2016/ 2017. година

УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ
МИЛИЦА ТАДИЋ, 8/1

СПОРТИСТА ГЕНЕРАЦИЈЕ
ТАМАРА ГЛИГОРИЈЕВИЋ, 8/3

ПОХВАЛА „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“
СОФИЈА СТЕВИЋ, 8/2


У наставку Вукове дипломе, специјалне дипломе, похвалнице, такмичења... 


СПИСАК ВУКОВИХ  ДИПЛОМА
81
1. Вучковић С. Дамјан – српски језик, енглески језик, математика и ликовно                      
2. Милићев Д. Марија -    српски језик и  физичко                                   
3. Младеновић Б. Неда  -  српски језик, енглески језик и физичко                                            
4. Предић Д. Душан   - историја                     
5. Тадић М. Милица - српски језик, енглески језик, математика, биологија, физика и музичко
6. Тодоровић С. Елена  - физичко              
7. Ћирковић И. Јана-  српски  и енглески језик     

8/2
1.    Добросављевић И.  Ана- географија, биологија, физичког васпитање, ликовне култура
2.    Јанковић Г. Вељко- физичког васпитање
3.    Јецић Д. Емилија- физичког васпитање, ликовне култура, музичке култура
4.    Радисављевић  И.  Михајло- физичког васпитање,  историја,  математика
5.    Стевић Г. Софија- ликовне културе биологије музичка култура
6.   Туфегџић  Г.  Никола- физичког васпитање
8/3
1.  Бојић Д. Вера – српски језик
2.  Гламочанин Д. Димитрије – енглески језик, биологија, математика
3. Глигоријевић З. Тамара – биологија, географија, физичко васпитање,   техничко и информатичко    образовање, музичка култура, српски језик
4.  Костић С. Ђурђа – српски језик, музичка култура
5.  Милошевић Д. Михаило – математика, српски језик
6.  Оташевић Д. Катарина – ликовна култура, српски језик

СПИСАК СПЕЦИЈАЛНИХ ДИПЛОМА
81
1. Васић В. Ана – српски језик и музичка култура                                   
2. Грујић Ж. Јулијана -   српски језик и физичко                      
3. Манасијевић Д. Мина  - музичка култура             
4. Перић Б. Урош  - физичко и француски језик                                                           
5. Симић Д. Анђела  -  српски језик                    
8/2
1. Милица  М.  Стојићевић- енглески језик, музичка култура
2. Емилија Д. Дејановић- физичко васпитање
3. Јована М. Микић- физичко васпитање, музичка култура
4. Дијана И. Станковић- физичко васпитање
5. Ивана В. Милорадовић- физичко васпитање, верска настава, музичка култура
6. Анђела Д. Јовановић- физичко васпитање, верска настава
7. Антић Б. Илија- физичко васпитање
8. Ана М. Наумовић- ликовна култура
9. Станковић И. Дијана- музичка култура
10. Ксенија С. Стефановић- музичка култура
11. Марија М. Дашић- музичка култура
12. Јелена Б. Јанковић- музичка култура
13. Војислав И. Беланов- физичко васпитање
8/3
1.  Андрејевић Д. Милица – музичка култура
2.  Беланов С. Јован – физичко васпитање, верска настава, музичка култура
3.  Бјелоглав А. Душан - физичко васпитање
7.  Живановић Д. Даница - физичко васпитање, техничко и информатичко образовање
9.  Милетић Б. Анастасија – верска настава
10.  Милић В. Тамара – верска настава,
12.  Миљковић Д. Јанко - физичко васпитање
13.  Недељковић С. Марија - физичко васпитање
15.  Рајић Д. Павле - техничко и информатичко образовање
16.  Симић А. Лазар - физичко васпитање,
17.  Спасић Д. Катарина – музичка култура
18.  Филиповић Д. Милица – верска настава, ликовна култура, српски језик

ПОХВАЛНИЦЕ
8/1

1. Васић В. Ана – француски језик, биологија                                  
2. Грујић Ж.Јулијана  - биологија                                  
3. Јовановић Н. Мила – француски језик                      
4. Јоксимовић Р. Бојана  - физичко                 
5. Јоксимовић Р. Јована  - физичко и музичко                                 
6. Марковић Н. Милан - физичко                 
7.Милићев Д.Марија - биологија                                  
8. Митић И. Ива -   биологија                                                  
9. Мишић Н. Даница -  француски језик                      
10. Младеновић Б. Неда -  биологија                                                   
11. Предић Д. Душан - математика
12. Симић Д. Анђела -  биологија                                                       
13. Тихомировић Д. Алекса   -   физичко                       
14. Ћирковић И. Јана  - француски језик                                          
15. Шеовић  Д. Софија  - француски језик          
8/2

1. Михајло Радисављевић- верска настава , француски језик
2. Јелена Јанковић- ликовна култура
3. Вељко Јанковић- ликовна култура
4. Милица Стојићевић- ликовна култура, француски језик
5. Ана Добросављевић- француски језик
6. Никола Туфегџић- француски језик
7. Софија Стевић- француски језик

8/3
1.  Гламочанин Д. Димитрије – француски језик
2.  Илић З. Милан – физичко васпитање
3.  Кезић Д. Михајло - физичко васпитање, француски језик
4.  Мешиновић Р. Ален - физичко васпитање
5.  Трифуновић Ж. Никола - физичко васпитање
6.  Филиповић Д. Милица – француски језик
7.  Фирулесковић З. Јулијана – верска настава, музичка култура

_______________________________________________________________________________________

НАГРАДЕ НА ТАКМИЧЕЊИМА

1. Милић Тамара, 8/3- 2. место на епархијском такмичењу из верске наставе
2. Тадић Милица, 8/1- 1. место на Републичком такмичењу из српског језика, 1. место окружном такмичењу из биологије и пласман на Републичко, 2. место на окружном такмичењу на Књижевној олимпијади и пласман ан Реп. ниво, 3. место на окружном такмичењу из математике, 2. место на општинском такмичењу из историје
3. Јовановић Анђела, 8/2- 3. место на општинском такмичењу из верске наставе
4. Милорадовић Ивана, 8/2- 3. место на општинском такмичењу из верске наставе
5. Михајло Радисављевић, 8/2- 2. место на окружном и пласман на Реп. ниво из историје
6. Тамара Глигоријевић, 8/3- 1. место на окружном такмичењу на Књижевној олимпијади и пласман ан Реп. ниво, 2. место на градском такмичењу у пливању и пласман на Реублички ниво
7. Милица Филиповић, 8/3- 2. место на окружном такмичењу на Књижевној олимпијади и пласман ан Реп. ниво,
8. Јулијана Грујић, 8/1- 2. место на окружном такмичењу на Књижевној олимпијади и пласман ан Реп. ниво
9. Анђела Симић, 8/1- 2. место на окружном такмичењу на Књижевној олимпијади
10. Неда Младеновић, 8/1- међународно такмичење из енглеског језика HIPPO- пласман у полуфинале
11. Јана Ћирковић, 8/1- међународно такмичење из енглеског језика HIPPO- пласман у полуфинале, директан пласман на окружни ниво Књижевне олимпијаде
12. Дамјан Вучковић, 8/1- 3. место на окружном такмичењу из енглеског језика и шпласман на Реп. ниво, 2. место на општинском такмичењу из српског језика
13. Михајло Милошевић, 8/3- директан пласман на окружни ниво Књижевне олимпијаде
14. Душан Предић, 8/1- 1. место на општинском такмичењу из историје