Насловна Вести Обавештење о пролећном распусту за ученике и родитеље/друге законске заступнике ученика

Обавештавамо Вас да је дошло до промене Календара аобразовно -васпитног рада за основну школу у делу који се односи на пролећни распуст. Обзиром на ванредно стање у коме се налазимо и низа мера које се односе на контролу кретања ,ова промена је у функцији оптималног и рационалног коришћења времена ученика .

У периоду од 17. до 20. априла, 2020.г. (петак-понедељак) реализоваће се пригодни едукативни садржаји у вези са празником и садржаји који су у функцији квалитетног коришћења слободног времена ученика. У уторак, 21.априла, наставља се са наставом на даљину.

Нека нам Ускрс донесе здравље!

Управа школе