Skip to content

Osnovna škola Dositej Obradović

Насловна I- IV разред
Print

СПИСАК УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА

I1
1. Бранковић Невена
2. Васић Ана
3. Вучковић Дамјан
4. Гајић Богдан
5. Грујић Јулијана
6. Додеровић Јања
7. Јовановић Мила
8. Јовић Саша
9. Марковић Милан
10. Миладиновић Василија
11. Милићев Марија
12. Митић Ива
13. Мишић Даница
14. Перић Урош
15. Предић Алекса
16. Предић Душан
17. Радуловић Неда
18. Тадић Милица
19. Тихомировић Алекса
20. Тодоровић Елена
21. Трајков Михајло
22. Ћирковић Јана
23. Урошевић Душан
24. Шеовић Софија
25. Јована Јокимовић
26. Бојана Јокимовић

I2
1. Антић Илија
2. Беланов Војислав
3. Васовић Стефан
4. Дашић Марија
5. Дејановић Емилија
6. Добросављевић Ана
7. Ераковић Никола
8. Јанковић Вељко
9. Јанковић Јелена
10. Јецић Емилија
11. Јовановић Анђела
12. Мијалковић Ненад
13. Микић Јована
14. Наумовић Ана
15. Николић Лука
16. Пунђејевић Јелена
17. Пунђејевић Јована
18. Радисављевић Михајло
19. Радојчић Саша
20. Станковић Софија
21. Стевић Софија
22. Стефановић Ксенија
23. Стојићевић Милица
24. Трајковић Катарин

I3
1. Андрајавић Милица
2. Беланов Јован
3. Бјелоглав Душан
4. Божановић Леа
5. Бојић Вера
6. Гламочанин Димитрије
7. Глигоријевић Тамара
8. Живановић Даница
9. Илић Милан
10. Јовановић Сара
11. Кезић Михајло
12. Костић Ђурђа
13. Лапатановић Петар
14. Милетић Анастасија
15. Милић Тамара
16. Миљковић Јанко
17. Недељковић Марија
18. Оташевић Катарина
19. Рајић Наталија
20. Рајић Павле
21. Симић Лазар
22. Спасић Катарина
23. Стојановић Мина
24. Терзић Душан
25. Унгурјановић Милица
26. Филиповић Милица

СПИСАК УЧЕНИКА ДРУГОГ РАЗРЕДА


II1
1.  Перић  Ана
2.  Рајић Огњен
3.  Обрадовић  Алекса
4.  Миловановић  Душан
5.  Стојановић  Марија
6.  Вујић  Урош
7.  Милосављевић  Милена
8.  Дашић  Лазар
9.  Живуловић  Милица
10. Бели  Ања
11. Илић  Милена
12. Лучић  Мина
13. Милошевић  Михајло
14. Ракић  Мина
15. Милошевић  Наталија
16. Милошевић  Емилија
17. Јовановић  Јелена
18. Гојковић  Обрен
19. Савић  Емилија
20. Анћелковић  Илија
21. Агаровић  Денис
22. Живојиновић  Анђелија
23. Ристић  Тина
24. Милић  Теодора
25. Поповић  Петар

II2
1.  Стојиљковић  Анђела
2.  Петровић Давид
3.  Стевановић  Јован
4.  Јовановић  Лазар
5.  Маринковић  Илија
6.  Миловановић  Ненад
7.  Јовановић Јован
8.  Стевић  Јована
9.  Трајковић  Ана
10. Живковић  Петар
11. Радојковић Матеја
12. Радојковић  Милица
13. Ташић  Филип
14. Милић Ива
15. Богдановић  Анђелија
16. Спасовић  Андреја
17. Маринковић  Невена
18. Шукљевић  Софија
19. Туфегџић  Илија
20. Мирчић  Ђорђе
21. Миловановић  Милан
22. Анђелковић  Катарина
23. Цвејић  Филип
24. Вучковић  Марија
25. Васић  Николина
26. Стојановић  Данило
27. Тодоровић  Вукашин
28. Вучковић  Ана

II3
1.  Јанковић  Алекса
2.  Јеленковић  Софија
3.  Арсић  Михајло
4.  Стојановић  Сава
5.  Анић  Јана
6.  Алексић  Марта
7.  Јовановић Милош  
8.  Тубин  Софија
9.  Раденковић  Марија
10. Пауновић  Никола
11. Стојиловић  Вељко
12. Радека  Дарко
13. Божић  Стефан
14. Матијевић  Леа
15. Ђурић Катарина
16. Динчић Ивана
17. Јовановић  Јана
18. Спајић  Нађа
19. Цветковић  Ања
20. Адамовић  Сава
21. Јанићијевић  Павле
22. Здравковић  Јован
23. Илић  Маја
24. Мијајловић  Лука
25. Убипарип  Урош
26. Миловановић  Илија

II4
1.  Митић  Стефан
2.  Дом  Марија
3.  Николић  Марко
4.  Ивановић  Невена
5.  Брус  Лара
6.  Шоботовић  Алекса
7.  Мићић  Катарина
8.  Савић  Невена
9.  Момировић  Данило
10. Петровић  Марко
11. Јовановић  Јелена
12. Ивановић  Стефан
13. Јовановић  Јована
14. Радуловић  Милица
15. Перовић  Љубица
16. Јовановић  Милица
17. Милутиновић  Емилија
18. Видојевић  Бошко
19. Ћирковић  Јован
20. Мијалковић  Сандра
21. Смиљковић  Урош
22. Богдановић Андрија
23. Филиповић Тамара

СПИСАК УЧЕНИКА ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА

III1
1. Васић Богдан
2. Грујић Коста
3. Деспотовић Урош
4. Ђорђевић Михајло
5. Зекић Урош
6. Иваз Сава
7. Јелић Александар
8. Јовановић Евгенија
9. Којић Тамара
10. Миловановић Младен
11. Младеновић Лана
12. Никач Матија
13. Николић Милан
14. Папић Јован
15. Петковић Петар
16. Радуловић Милош
17. Радуловић Милијана
18. Савић Иван
19. Симић Александар
20. Симић Милош
21. Спасић Сара
22. Спасић Софија
23. Степановић Младен
24. Стојановић Даница
25. Стојиљковић Владимир

III2
1. Аничић Николина
2. Бранковић Виктор
3. Жуковски Тамара
4. Маринковић Јована
5. Марковић Илија
6. Милић Маша
7. Милошевић Алекса
8.  Милисављевић Јелена
9.  Михаљевић Тања
10. Михаљевић Сања
11. Младеновић Селена
12. Младеновић Загорка
13. Николић Алекса
14. Пантић Милош
15. Петровић Миња
16. Ристовић Дуња
17. Роксандић Дуња
18. Роксандић Нађа
19. Спасић Милош
20. Станчев Стефана
21. Стевић Тијана
22. Степановић Јован
23. Стојиљковић Лазар
24. Тошић Анђела
25. Убипарип Душан
26. Шега Јелена

III3
1. Живковић Теодора
2. Живковић Милица
3. Здравковић Емилија
4. Илић Милена
5. Јевремовић Емилија
6. Кривокапић Немања
7. Крстев Стефан
8. Малић Магдалена
9. Миленковић Алекса
10. Миловановић Кристина
11. Милорадовић Марко
12. Митић Марија
13. Мицић Стефан
14. Николић Алекса
15. Николић Јана
16. Николић Филип
17. Павловић Аљоша
18. Попац Невена
19. Раденковић Марко
20. Радуљ Наталија
21. Симић Уна
22. Стевић Јелена
23. Стефановић Јована
24. Тодоровић Вук
25. Тошић Миљана
26. Шабић Нађа

III4
1.Бабић Милица
2.Бајкић Катарина
3.Бјелинић Вук
4.Бошковић Милан
5.Витић Ненад
6.Вучић Марко
7.Димитријевић Предраг Лука
8.Ђорђевић Милан
9.Здравковић Јован
10.Илић Катарина
11.Јанковић Сања
12.Миленковић Саша
13.Митровић Душан
14.Миљковић Никола
15.Петковић Тијана
16.Ранђеловић Марија
17.Радојчић Неша
18.Радосављевић Катарина
19.Словенац Ирана
20.Стевић Андријана
21.Филиповић Марија
22.Цвејић Анђела
23.Шпенглер Сара
24.Шпенглер Давид