Насловна Вести УПИС У СРЕДЊЕ ШКОЛЕ ДОСИТЕЈЕВЦИ НАЈБОЉИ У ОПШТИНИ

Наши ђаци су остварили најболје резултате на пројемном испиту у Општини Пожаревац. Честитамо свим ученицима и наставницима на изузетном реултату. Упис у средње школе у Републици Србији је у току. Све информације о упису у средње школе можете наћи на нашем сајту (Водич за упис у средњу школу) и на сајту Министарства просвете и спорта посвећеном упису у средње школе 2008-09. године.

Овде ћете наћи све податке (оцене, бодове, листе жеља...) о сваком ученику у Србији, подаци се благовремено уносе. Бирајте Браничевски округ, Општина Пожаревац, ОШ Доситеј Обрадоовић.

Можете наћи колики и је био најмањи број бодова за упис у све средње школе прошле школске године. Бирајте прошла година 2008. Браничевски округ, Општина Пожаревац,  жељену средњу школу и образовни профил